| 
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Ubytování ve Zbraslavicích PDF Tisk Email

Přímo na letišti

Pokoje přímo na letišti Pokoje přímo na letišti

 

Naše letiště lze využít pro pořádání nejen Vašich firemních akcí, ale i soukromé, pohodově strávené dovolené. Pro Vaše firemní akce jsme schopni uspořádat pro Vás kompletní program. Nejoblíbenější variantou je tzv. malý letecký den, kde máte možnost stát se pilotem větroně. Stanoví se jasná pravidla a se svými kolegy budete soutěžit o to, kdo je lepší pilot. Po proškolení poletíte sinstruktorem ve větroni a Vašim úkolem bude co nejdéle vydržet ve vzduchu pouze pomocí stoupavých proudů.

Pokud se rozhodnete na našem letišti strávit delší pobyt spojený nejen s létáním, ale také s výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí Zbraslavic, které jsou vhodnou lokalitou především v oblasti cyklosportu, pak Vám náš aeroklub může nabídnout ubytování ve skromných, čistě zařízených pokojích o dvou až čtyřech lůžkách.

Pokoje přímo na letišti Pokoje přímo na letišti

V přilehlém hotýlku

Pokud Vám nebude vyhovovat ubytování přímo v ojedinělém prostředí letiště, je v obci Zbraslavice k dispozici moderní hotel s luxusním ubytováním.

Přilehlý hotýlek Přilehlý hotýlek

Letištní klub a bazén

Při pobytu na našem letišti můžete v letních měsících využít nový bazén o rozměrech 10 x 4 x 1,5m s malým brouzdalištěm pro děti, který jsme vybudovali v roce 2008. Toto osvěžení zpříjemní Váš pobyt u nás, obzvlášť po absolvovaném letu. V kombinaci s občerstvením v našem pilotním klubu, můžete sledovat v klidu letecký provoz a strávit tak příjemný den.

Letištní bazén Letištní klub

 

Partneři

Kontakt

Kontakt2

Partneři

RocketTheme Joomla Templates