|
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Firemní akce PDF Tisk Email

Souhrnná nabídka Aeroklubu Zbraslavice

Malý letecký den

Naše letiště lze využít pro pořádání Vašich firemních akcí. Jsme schopni uspořádat pro Vás kompletní program. Nejoblíbenější variantou je tzv. malý letecký den, kde máte možnost stát se pilotem větroně. Stanoví se jasná pravidla a se svými kolegy budete soutěžit o to, kdo je lepší pilot.

Po proškolení poletíte s instruktorem ve větroni a Vašim úkolem bude co nejdéle vydržet ve vzduchu pouze pomocí stoupavých proudů. Instruktor odstartuje a přistane a bude Vás po celou dobu hlídat. Během celého dne pak probíhají vyhlídkové lety pro rodinné příslušníky. Je pak jen na Vás, zda budete chtít uspořádat i večírek s opékáním selete, popřípadě živou hudbou, nebo po skončení dne odjedete domů.

Příprava na let Vzlet za vlečným letounem

 

Pilotem na zkoušku

Při nepřízni počasí potřebného k provedení letu větroněm, nabízíme další možnost adrenalínové zábavy. Stanete se pilotem motorového letounu na zkoušku. Do letecké mapy bude zakreslena trasa Vašeho letu a Vy budete navigovat dle srovnávací navigace a leteckých přístrojů. Během Vašeho letu shlédnete zajímavosti okolí z ptačí perspektivy. Celý let bude proveden našimi zkušenými piloty.

Navigace za letu Bezmotorové přiblížení na přistání

 

Oslavy, školení aTeambuildingové akce

Rádi pro vás připravíme jakoukoliv z těchto akcí:

  • firemní oslavy a večírky open-air
  • teambuildingové akce
  • klientský den - speciální akce pro VIP klienty a obchodní partnery
  • večírky pro zaměstnance či zákazníky
  • výroční akce
  • Školení zaměstnaců a obchodních partnerů

Sál s kapacitou cca 70 osob Zajistíme i občerstvení

Firma - to jsou především lidé. Dobrá firma - to jsou spokojení lidé. A protože my víme, jak je pro Vás spokojenost Vašich zaměstnanců důležitá, nabízíme Vám spolupráci. Spolupráci při upevňování vazeb mezi Vašimi zaměstnanci, při zvyšování jejich motivace a produktivity. A právě teambuilding je tím správným receptem na všechno, co jsme vyjmenovali výše. Prostřednictvím teambuildingu věnujete svým zaměstnancům společně prožité chvíle mimo pracovní prostředí, teambuilding jim dokáže zprostředkovat společné zážitky, na které pak budou všichni dlouho vzpomínat. Teambuilding je také forma díků a vyjádření, že si vážíte práce svých lidí. Prostřednictvím teambuildingu se zkvalitní vzájemná komunikace uvnitř skupiny a upevní se sounáležitost jednotlivců s týmem. To vše je důležité při prolamování bariér, které brání nejenom samotnému fungování skupiny, ale také kreativitě a spontánnímu projevu. Shrňme si stručně pozitiva úspěšnému teambuildingu: zvýšení pracovní morálky, loajalita vůči firmě, rozvinutí vůdčích schopností, konstruktivní práce na silných i slabých stránkách týmu a jeho jednotlivých členů. A to vůbec není málo. Naopak, v některých situacích mohou tyto nové, díky teambuildingu nabyté dovednosti zachránit nejenom tým, ale celou firmu. Proto Vám a Vaší firmě nabízíme výjimečný teambuildingový trénink založený a skupinových a individuálních improvizacích. Teambuilding probudí emoce, uvolní a povzbudí jednotlivé členy týmu, který také vrátí chuť do dalších aktivit. Díky teambuildingu se také naruší hluboce zakořeněné a vžité stereotypy tak časté při nahlížení na každodenní problémy. V průběhu teambuildingu pracujeme s pojmy, jako je sebezkušenost, komunikace, empatie, spolupráce, soustředění se na „teď a tady". Zaměřujeme se na schopnosti pozitivně rozvíjet danou situaci v souvislosti s reálnou pozicí konkrétního jednotlivce v týmu. Jsme schopni pořádat nejen Tembuildingové akce, ale i poskytneme Vm i prostory pro školení Vašichzaměstanců a obchodních partnerů v příjemém prostředí veřejného vnitrostátního letiště Zbraslavice, ve kterém je možno školení spojit se zábavou, či programem seberealizace Vašich zaměstnanců a obchodních partnerů. V případě delšího trvání Vaší akce jsme schopni zajistit ubytování jak přímo na letišti, tak i mimo prostor letiště. Kontaktujte nás a nebojte se zeptat na podrobnosti. Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše otázky, o všem si na začátek nezávazně popovídat a připravit Vaší firmě teambuilding na míru.

Souhrnná nabídka Aeroklubu Zbraslavice

 

Partneři

Kontakt

Kontakt2

Partneři

RocketTheme Joomla Templates