|
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Individuální letecká přeprava PDF Tisk Email

L 200 Morava

Letecká přeprava Vám umožňuje rychlé, bezpečné a komfortní cestování. Šetří tak Váš čas a energii. Nabízíme Vám šanci být o krok vpředu před konkurencí.

Celý článek...
 
Letecká reklama PDF Tisk Email

Souhrnná nabídka Aeroklubu Zbraslavice

Pro podnikatele a firmy jsme připravili nový atraktivní způsob propagace Vašich služeb - leteckou reklamu. Vlek reklamního transparentu s firemním logem a sloganem se stává velmi populárním, ale především velmi účinným prostředkem k získání nových klientů. Vlekání se uskutečňuje podél hlavních komunikačních tahů, v rekreačních oblastech a především při příležitosti významných kulturních, společenských a sportovních akcí. Naše reklama je Váš zisk!

Celý článek...
 
Fotografické lety PDF Tisk Email

Objekty, tj. budovy, areály, rekreační střediska, historické objekty aj. Vám nafotografuje profesionální fotograf s potřebnou technikou. Zákazník obdrží obrazová data /ve formátu RGB/ určená k tisku v rozlišení 300 DPI, popřípadě fotografie na papíře 10 x 15 až 60 x 90 cm.

Souhrnná nabídka Aeroklubu Zbraslavice

 

Lipnice, hrad a obec Staroměstské náměstí v Praze

Celý článek...
 
Poznávací a okružní lety PDF Tisk Email

Obec Zbraslavice

Mezi další služby naší společnosti patří poznávací a okružní lety nad vybranými regiony České republiky. Zahrnujeme do nich nejen Kutnohorsko a Posázaví, ale i okolí Prahy, nebo jakýkoliv další let podle přání zákazníka. Pro tento účel využíváme své letouny L 40 META-SOKOL, L 200 MORAVA a Z-142. Nabízíme Vám zajímavý rodinný výlet, nebo pozornost pro Vaše obchodní partnery či zaměstnance.

Obec Zbraslavice a LF107 Luňák Obec Zbraslavice a LF107 Luňák

Souhrnná nabídka Aeroklubu Zbraslavice

 
Firemní akce PDF Tisk Email

Souhrnná nabídka Aeroklubu Zbraslavice

Malý letecký den

Naše letiště lze využít pro pořádání Vašich firemních akcí. Jsme schopni uspořádat pro Vás kompletní program. Nejoblíbenější variantou je tzv. malý letecký den, kde máte možnost stát se pilotem větroně. Stanoví se jasná pravidla a se svými kolegy budete soutěžit o to, kdo je lepší pilot.

Celý článek...
 

Partneři

Kontakt

Kontakt2

Partneři

RocketTheme Joomla Templates